Uğur Dündar - İşte Hayatım 147edfc6
Uğur Dündar - İşte Hayatım 147edfc6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSosyalem.netLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Uğur Dündar - İşte Hayatım

YazarMesaj
Sosyalem
Yönetici
Sosyalem

Meslek : Site Admin
Siyasi Görüş : CHP
Erkek

Uğur Dündar - İşte Hayatım Empty
MesajKonu: Uğur Dündar - İşte Hayatım   Uğur Dündar - İşte Hayatım EmptyC.tesi Mayıs 15, 2010 11:05 pm

Uğur Dündar - İşte Hayatım 71066

Uğur Dündar, önce televizyoncu olarak Batı ölçülerinde kendi işini çok başarılı yapan bir programcıydı. Daha sonra çok başarılı bir gazeteci çizgisi gördüm. Özetle her iki dalda da başarılı oldu. Türk basınına bir katkı getirdi.
Uğur Mumcu

Ülkenin güncel sorunlarına, iddiasız gibi görünen, bilgiçlik taslamayan, ama yurt ve insan sevgisi dolu bir tavırla yaklaşan Uğur Dündar, toplumun kenara köşeye itilmiş insancıklarını bulup ortaya çıkarmakta olağanüstü bir sezgiye sahip.
Halit Refiğ

Doğru adam… Dürüst kitap bu.
Yılmaz Özdil

Uğur Dündar Robin Hood'un elinde kamera olanıdır.
Bekir Coşkun

Sevgili Uğur, Sen Türkiye'de hırsızların ve üçkâğıtçıların korkulu rüyası olmuş adamsın. Seni ve kameranı uzaktan gören namussuzlar, kaçacak delik arıyor. Ne mutlu sana.
Emin Çölaşan

45 yıllık dost… 40 yıldır Türkiye'nin tek gerçek televizyon starı. Üstelik gözü pek bir haberci.
Haluk Şahin

Uğur Dündar'ı her zaman için, her devrin en büyük televizyoncusu olarak rahatça gösteririm.
Halit Kıvanç
https://sosyalem.forum.st

Uğur Dündar - İşte Hayatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İşte LYS soru ve cevapları
» İşte çılgınlığın bilançosu...
» İşte Vuvuzela geyikleri!
» İşte dünyanın en iyi 20 cep telefonu!
» İşte En Değerli Takım ve Futbolcular