AnasayfaSosyalem.netTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Adım adım Kartal!

YazarMesaj
Sosyalem
Yönetici

Meslek : Site Admin
Siyasi Görüş : CHP
Erkek

MesajKonu: Adım adım Kartal!   Cuma Tem. 02, 2010 7:24 pm

Adım adım Kartal!

Beşiktaş, Eto’o ile yan yana oynayan Pierre Webo içi kolları sıvarken sürpriz bir ismi daha listeye aldı.

Kartal’da forvet bölgesi için gündeme gelen son isim, Mallorca’nın 28 yaşındaki Kamerunlu golcüsü oldu. Milli takımda Samuel Eto’o ile yan yana oynayan Pierre Webo’nun yanı sıra Miroslav Klose’nin adı da transferde geçmeye başladı

DEMİRÖREN’LE GÖRÜŞME
Gol problemine çözüm için forvet arayan Beşiktaş’ta, şimdi de Mallorca’nın Kamerunlu golcüsü Pierre Webo’nun ismi gündeme geldi. Kampa katılan başkan Yıldırım Demirören ile teknik direktör Bernd Schuster arasındaki görüşmede, santrfor transferi masaya yatırıldı. Bu kritik zirvede, başkanla aynı zamanda Avusturya’ya giden Alman hocanın menajerleri Manuel Lopez ile Marco Kındemir ve son dönemde birçok ismi Kartal’a kazandıran menajer Ahmet Bulut da hazır bulundu.

BERND SCHUSTER KEFİL OLDU
Kadroda hâlâ Quaresma ve Hilbert’e yer açamayan ve kamp dönüşü en az 2 yabancıyı yollamak zorunda kalacak olan Siyah-Beyazlılar, forvete takviye için de 1 oyuncuyla daha mecburen yolları ayıracak. Transfer zirvesinde Schuster’in, yakından tanıdığı Mallorcalı Webo’nun ismini önerdiği öğrenildi. Alman hocanın, 28 yaşındaki ve 1.81 boyundaki golcünün çok yararlı olacağını da söylediği ifade edildi. Mallorca’da 85 maçta 16 gol atan Webo, Kamerun Milli Takımı’nda Eto’o’nun partnerliğini yapıyor.

SÜRPRİZ BOMBA: MIROSLAV KLOSE
Transfer oturumunda menajerlerden de bir isim geldi. Bayern Münih’te fazla şans bulamayan ve ayrılması beklenen Miroslav Klose için araştırma yapılabileceği kaydedildi. Bu konuyla ilgili Ahmet Bulut görevlendirildi. B.Münih, önümüzdeki sezon serbest kalacak olan Klose’yi uygun bir fiyata satmayı planlıyor. Ancak Klose’nin önceliğini Bundesliga’ya vermesi yolu tıkıyor. Öte yandan, ismi bir ara Siyah-Beyazlılar’la anılan bir diğer Bayern Münihli Luca Toni, İtalya’nın Genoa Kulübü ile 2 yıllığına anlaşma sağladı.Kartal YİĞİT-VAHAP HACIOĞLU/HT

HT /

Sabahlarımda sen olmayınca
Ah olaydın, yar olaydın
Öpüp de sarsaydın

Kullanıcı profilini gör http://sosyalem.forum.st

Adım adım Kartal!
1 sayfadaki 1 sayfası