Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan 147edfc6
Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan 147edfc6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaSosyalem.netLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan

YazarMesaj
BüyükBaşkan
Yeni Kullanıcı
BüyükBaşkan

Meslek : Öğrenci
Siyasi Görüş : Atatürkçü
Erkek

Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan Empty
MesajKonu: Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan   Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan EmptyPtsi Tem. 12, 2010 11:50 am

''İzmir'e hizmet beni heyecanlandırır'' diyerek Konak Belediye Başkanlığı'na aday olan Tartan, İzmir Milletvekilliği ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı yaptı. Bakanlığı döneminde İşçiye Check-up uygulamasına,
Sosyal güvenlik reformunun hazırlanmasına öncülük etti.

Hakan Tartan ile ilk tanışmam 2009 Martında, Seçim Kampanyasında oldu. Hakan Tartan'ın adını daha önce duymamıştım. Seçim Broşürünü elime alıp inceledikten sonra,

CHP Seçim Bürosuna gittim. Broşür istedim 500 tane. Alır almaz dağıtmaya başladım.

Bu işi gönüllü yapıyordum. Ama maddi yönünden daha iyi birşey var. 15 yaşında bir gencin yanında ''Genç, dinamik, başarılı, hedefleri büyük'' bir başkan abisi oldu.

Bir seneden uzun bir zaman oldu ve ben her hafta başkan ile görüşüyorum. Her sergi açılışına, her kokteyle davet ediliyorum. ve Hakan Tartan olmasaydı ben Konak Belediyesi Kent Konseyi'nde olamaz, Konak için hizmet edemezdim.

BüyükBaşkan
Temmuz/2010

Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan
1 sayfadaki 1 sayfası